x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

نسخه سوم از “Wolverine” نیز ساخته خواهد شد

نسخه سوم از “Wolverine” نیز ساخته خواهد شد

نسخه سوم از “Wolverine” نیز ساخته خواهد شد

 همانطور که میدانید سری “Wolverine” یکی از داستان های فرعی فرانچایز “X-Men” میباشد. یا به عبارتی پیش داستان ها یا پیش زمینه هایی از سری اصلی در این فیلم ها بیان میشوند.اینطور بگوییم که بخش هایی از زندگی  بازیگر نقش اول مردان ایکس یعنی “Wolverine” که مبهم است یا در فیلم اصلی فرصت پرداختن به انها نیست در سری “Wolverine” بررسی میشوند؛و اکنون سازنده این فرانچایز تصمیم به ساخت نسخه سوم از “Wolverine” را گرفته است.

هیو جکمن در گفت و گویی اطلاعات جدید راجب به فیلم جدید خود منتشر کرده است که بارز ترین ان شاید این باشد که به گفته او این اخرین عنوان از این فرانچایز میباشد،پس تصمیم دارد سنگ تمام بگذارد.از طرفی اگرچه بسته شدن پرونده مردان ایکس یا شاید بسته شدن داستان های جانبی ولورین خبر ناراحت کننده ای باشد،اما دست کارگردان و فیلمنامه نویس رو طوری باز میگذارد که بتوانند یک اتفاق غم انگیز مانند نابودی نقش اصلی را پیاده کند و یا اتفاقات عجیب دیگر که در نسخه های قبل به دلیل نیاز به شخصیت در اینده پیاده نمیشدند.

جکمن در گفت و گوی خود اعلام کرده است که فیلمنامه به طور کامل اماده شده است و یا لاقل تقریبا به مراحل نهایی نزدیک شده است . اگرچه او فرصت زیادی برای توضیحات بیشتری راجب اخرین فیلم از این سری بیان نکرد با این حال کارگردان و نویسنده این عنوان نام برده شدند.طبق گفته ها جیمز منگولد کارگردانی این عنوان را به عهده دارد  و مایکل گرین نویسنده فیلمنامه این عنوان میباشد. جکمن همچنین اظهار داشت که زمان دقیقی برای انتشار فیلم در نظر ندارد و از نظر او هر زمان که احساس کند بهترین زمان است یعنی زمان ارائه فیلم با این حال خبرها حاکی از این هستند که فیلم برای تاریخ ۲ مارس سال اینده اماده خواهد شد.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی