x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

نسخه دوم “اواتار” را در 2017 هم نخواهیم دید

نسخه دوم “اواتار” را در 2017 هم نخواهیم دید

نسخه دوم “اواتار” را در 2017 هم نخواهیم دید

 اگر در چند روز اخیر اخبار ما را دنبال کرده باشید،حتما متوجه شده اید که جنگ ستارگان 7 نتوانست گوی سبقت را از جیمز کامرون برباید و در نهایت جنگ ستارگان فیلمی بود که در مراحل نهایی سرجای خودش نشست. پس از ان خبری منتشر شد مبنی بر تاخیر جنگ ستارگان 8 که شاید یکی از دلایل تاخیر این عنوان نا امید شدن دست اندرکاران از فروش عجیب این فیلم در بازار چین.

از طرف دیگر ظاهرا این خبر جیمز کامرون و همکارانش را شاد کرده و باعث شده است تاخیری برای سری دوم از افسانه خود در نظر بگیرند تا سری دوم را نیز به نحو احسنت ساخته و پرداخته نمایند. در ادامه برای جزئیات همراه ما باشید .

پیش از این خبر رسمی توسط استودیو فاکس سازنده سری اواتار مبنی بر تاریخ انتشار سری دوم این فیلم ارائه نشده بود،اما خود جیمز کامرون در مصاحبه ای تاریخ و زمان اکران فیلم را اواخر سال 2017 اعلام کرده بود.

اودر گفت‌وگویی با وب‌سایت Montreal Gazette بیان کرده بود:
«هدف ما کریسمس ۲۰۱۷ است، حداقل این چیزی است که ما اعلام کرده‌ایم. اما به نظر من این موضوع زیاد اهمیت ندارد، موضوعی که در اینجا مهم است این است که ما هر سه فیلم سری را کامل کنیم و آن‌ها را با فاصله زمانی یک ساله منتشر کنیم. من این موضوع را ماورا داستان سرایی می‌نامم که هر سه فیلم را شامل می‌شود، هر شماره داستانی جداگانه تعریف می‌کنند اما در نهایت همه‌شان یک داستان عظیم را در برمی‌گیرند.»

اما اکنون سایت The Wrap که ادعا هم میکند مبع خبری موثقی دارد،اعلام کرده است که فیلم برای دسامبر 2017 اماده نخواهد شد و باید منتظر فیلم در سال 2018 یا شاید حتی 2019 بود. متاسفانه این خبری بسیار ناراحت کننده است . اما امیدواریم که فیلمی که اماده خواهد شد،جبران این تحمل طولانی را بکند.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی