x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

سریع و خشن ۹ و ۱۰ در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد

سریع و خشن ۹ و ۱۰ در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد

سریع و خشن 9 و 10 در سال 2019 و 2021 منتشر خواهند شد

شوکه نشوید!!! بله تیتر صحیح نوشته شده است.ما هم مثل شما از این همه تعجیل در عجب هستیم.هنوز ۱۰ روز از تایید تاریخ  نسخه ۸ ام این فرانچایز ان هم نه به صورت رسمی بیشتر نمیگذرد و اکنون  استودیو یونیورسال نه تنها تاریخ نسخه ۸ ام را تایید کرده است بلکه تاریخ رلیز دو نسخه بعدی را نیز مشخص کرده است.و البته باید گفت تاریخ انتشار دو نسخه بعدی تنها به سال ختم نمیشود بلکه این استودیو به صورت دقیق تاریخ انتشار نسخه ۹ام از سری سریع و خشن را ۱۹ اوریل سال ۲۰۱۹ و تاریخ انتشار نسخه ۱۰ام این عنوان را ۲ اوریل سال ۲۰۲۱ اعلام کرده است. در ادامه ون دیزل برای اعلام شادی جشنی کوچک در اینستاگرام خود به پا کرده است و پوستر زیر را در عنوان عکس قرار داده است.

سریع و خشن 9 و 10 در سال 2019 و 2021 منتشر خواهند شد

 باید گفت نسخه های ۹ و ۱۰ ام این فرانچایز که هنوز عنوان رسمی برای خود کسب نکرده اند به عنوان اولین رکورد دار این مورد میتوان از انها نام برد.و در باره نسخه ۱۰ ام میتوان گفت که این فیلم اولین فیلمی است که برای سال ۲۰۲۱ تاریخ اکران دقیق گرفته است؛پیش از این درباره جنگ ستارگان و چند فیلم دیگر درباره تاریخ انتشار گفت و گوهایی بود،اما هیچ کدام تاریخ دقیق انتشار کسب نکرده اند.

نسخه های ۹ و ۱۰ام در زمانی تایید شدند که ما حتی داستان و توضیحی درباره نسخه ۸ام این عنوان در دست نداریم و هیچ پیش بینی یا اینده نگری درباره این دو نسخه و یا حتی این که فرانچایز بعد از نسخه ۱۰ام نیز ادامه خواهد داشت نداریم.سریع و خشن ۸ به دنبال موفقیت ستودنی ۱٫۵ بیلیونی نسخه ۷ ام این فرانچایز منتشر خواهد شد و احتمالا برپایه داستان های گذشته میباشد.یکی از مواردی که برای عنوان جدید تایید شده است بازگشت دایان جانسون به لیست بازیگران میباشد. هنوز هم توضیح بیشتری راجب فیلم در دست نیست و باید تا ۱۴ اوریل سال اینده منتظر باشیم.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی