x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

سریالی از عنوان The Purge ساخته خواهد شد

سریالی از عنوان The Purge ساخته خواهد شد

سریالی از عنوان The Purge ساخته خواهد شد

 آمریکایی ها چه می کردند اگر در یک روز از سال فقط 12 ساعت وقت داشتند تا در آن دست به هرگونه جرم و جنایتی بزنند؟ این سوال اولین بار چند سال پیش به ذهن کارگردان و نویسنده این عنوان یعنی «جیمز دیموکانو» خطور کرد و فیلم سینمایی «عملیات پاکسازی – The Purge» در 2 قسمت ساخته شد که اولی در سال 2013 و قسمت دوم نیز امسال اکران شد. این فیلم با موضوعی بسیار جدید و در عین حال سرشار از خشونت را به تصویر کشید. به تارگی در خبری که منتشر شد، جیمز گفته است که تصمیم به ساخت سریالی از این عنوان را داریم و این به خاطر بیشتر محدود بودن زمان فیلم ها است که در سریال ها اینگونه نیست و میتوان بسیار بهتر داستان و شخصیت ها را به تصویر کشاند. بازیگرانی که در این دو قسمت از فیلم بازی کردند «اتان هاوک» و «لینا هدلی» بودند که به احتمال زیاد نیز سریال با همین داستان و همین شخصیت ها ساخته خواهد بود.

“عملیات پاکسازی : انتخابات سال” توانست در اکثر سینماهای دنیا نزدیک به 90 میلیون دلار فروش داشته باشد و این درآمد برای همچین فیلمی که با درجه سنی بالایی انتخاب شده است بسیار مناسب بوده است.جیمز همچنین گفت که ساخت سریال توسط استودیو «یونیورسال» انجام خواهد شد و اکنون در حال توسعه اولیه سریال می باشیم.

سریالی از عنوان The Purge ساخته خواهد شد

 احتمالا با پخش شدن این سریال نسبت به فیلمش ، خیلی بهتر عمل کند و نظر منتقدین زیادی را به خودش جلب کند
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی