x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

خالق مردگان متحرک گفت – سریال و کامیک پایان متفاوتی خواهد داشت

خالق مردگان متحرک گفت – سریال و کامیک پایان متفاوتی خواهد داشت

خالق مردگان متحرک گفت - سریال و کامیک پایان متفاوتی خواهد داشت

 آیا اصلا آخرالزمان زامبی در “مردگان متحرک” پایان می یابد ؟ در حالی که کتاب کامیک “مردگان متحرک” از سال ۲۰۰۳ در حال انتشار است و مجموعه تلویزیونی آن که تبدیل به یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه کابلی در تاریخ شده است نزدیک به شروع فصل هفتم میباشد هنوز نمیتوانیم به این پرسش پاسخ دهیم اما همه چیز در نهایت باید به پایان برسد.

رابرت کریکمن ، خالق “مردگان متحرک” ، در مورد چند سال گذشته صحبت هایی کرده است. او اشاره کرده است که میداند چطور داستان کامیک را با پایان برساند و همچنین بسیار خوش حال است برای مجموعه تلویزیونی که میتواند تا جایی که امکان دارد ادامه یابد. کریک من در صحبت هایش به طور واضح اشاره کرد که سریال و کامیک پایان متفاوتی خواهد داشت.

طرفداران کتاب های کامیک و مجموعه تلویزیونی می دانند که هر دو یک دنیا و قانون ها را نشان میدهد و بر این باور هستند که داستان های شبیه به هم دارد. اگرچه مجموعه تلویزیونی از کامیک نیز الهام گرفته است مانند زندان ، فرماندار و اکنون نیگان اما باز هم فرق هایی میان این دو است مانند کارکترهایی که مرده اند یا هنوز زنده هستند. به هرحال تصور اینکه این دو پایان متفاوتی داشته باشد سخت نیست.

این خبر خوبی است برای کسانی که هم کتاب کامیک و هم مجموعه تلویزیونی را دنبال میکنند ، اگرچه سریال “مردگان متحرک” نمیتواند به اهمیت “بازی تاج و تخت” برسد اما احساس رضایت بخشی برای طرفداران است که سریال پایان متفاوتی نسبت به منبع خودش داشته باشد. باعث میشود که سوپرایزهای بیشتری را طرفدار شاهد باشد.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی