x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

حضور کایرا نایتلی در فیلم فندق شکن

حضور کایرا نایتلی در فیلم فندق شکن

حضور کایرا نایتلی در فیلم فندق شکن

 کایرا نایتلی بازیگر 31 ساله بریتانیایی که سابقه حضور در فیلم های دزدان دریایی کارائیت و بازی تقلید را دارد ، در فیلم جدید کمپانی دیزنی که بازگویی داستان فندق شکن است حضور دارد.

پیش از این مکنزی فوی ، میستی کوپلند و مورگان فریمن برای حضور در این فیلم تایید شده اند.

این فیلم که الهام گرفته از داستان “فندق شکن و پادشاه موش نوشته ای.تی.ای هافمن است ، با نام فندق شکن و چهار قلمرو عرضه میشود. داستان فیلم در مورد یک عروسک فندق شکن است که در یک روز کریسمس زنده میشود و به جنگ پادشاه موش اهریمنی میرود.

آهنگ ساز روسی پیوتر ایلیچ چایکوفسکی به همراه رقص پردازی ماریوس پتیپا و لو ایوانف و نویسندگی الکساندرا دوما در سال 1892 داستان این فیلم را به صورت یک نمایش باله اجرا کرده اند.

لاسه هالستروم کارگردانی این پروژه را خواهد داشت و آشلیگ پاوف فیلم نامه را خواهد نوشت. مارک گوردون و گلدین گلدشنتاین کارهای تولید و تولید اجرایی فیلم را به عهده دارند. سم دیکرمن و آلیسون ارلیخمن نظارت بر پروژه را برای کمپانی دیزنی انجام میدهند.

کایرا نایتلی تاریخچه بسیار طولانی با استودیو دیزنی دارد که با مجموعه دزدان دریایی کارائیب آغاز شده است. از فیلم های اخیر او میتوان به Everest و Collateral Beauty که ویل اسمیت و کیت وینسلت نیز در آن حضور دارند و این دسامبر اکران میشود اشاره کرد
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی