x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

[خبر داغ]جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

 زمستان در راه است،شاید هم نه،زمستان اکنون هم فرا رسیده است و همچنان در وستروس ادامه دارد؛چرا که بازی تاج و تخت به شدت گرم شده و به پیش میرود،و برای شدت بخشیدن به این سوز زمستان HBO نیز اطلاعاتی راجب قسمت های اینده این سریال منتشر کرده است که در بین این اطلاعات تعدادی عکس نیز منتشر شده است.

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

 قسمت بعدی از سری حماسی فانتزی این داستان،یعنی هشتمین قسمت از فصل ششم قرار است با نام هیچ کس منتشر خواهد شد،که در ان احتمالا اشاره ای به مرد بدون چهره “Jaqen H’ghar’s” خواهد شد.

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

 با تماشای تصاویر منتشر شده  به نظر میرسد برین و پدریک به کمپ محاصره ریورران رسیده اند،که امکان پیوستن برین و جیمی لنیستر را بیشتر میکند.

جزئیات پایان فصل بازی تاج و تخت

 همچنین ما اطلاعاتی از دو قسمت نهایی فصل ششم نیز در دست داریم.قسمت نهم در تاریخ ۱۹ ژوئن در امریکا منتشر خواهد شد و نام ان “The Battle Of The Bastards” میباشد، داستان این قسمت درباره تلاش جان اسنو برای بازپسگیری وینترفال  از رامسی بولتون میباشد و قرار است مدت ان ۶۰ دقیقه باشد.

قسمت دهم قرار است هفته بعد تر و با نام “The Winds Of Winter” اکران شود،این نام دقیقا نام کتابی است که جورج مارتین داستان را با ان در حال حاضر به اتمام میرساند.مدت زمان این قسمت ۶۹ دقیقه خواهد بود و پس از ان قرار است فیلم سینمایی بازی تاج و تخت را داشته باشیم.

قسمت بعدی  امروز یعنی ۱۲ ژوئن توسط کانال HBO در امریکا و روز بعد یعنی ۱۳ام توسط کانال Sky Atlantic در انگلستان منتشر خواهد شد.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی