x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

ایا ساخت “Terminator: Genisys Sequel” توسط پارامونت کنسل شده است ؟

ایا ساخت “Terminator: Genisys Sequel” توسط پارامونت کنسل شده است ؟

ایا ساخت “Terminator: Genisys Sequel” توسط پارامونت کنسل شده است ؟

 فیلم “Terminator: Genisys” قرار بود فیلمی باشد که فرانچایز نابودگر را بهبود بخشیده  و با معرفی شخصیت های جدید ؛سری داستانی نو و تعریف جدیدی از مفهوم “پیدایش” (Genesis) این فرانچایز را تقویت نماید.با این حال فقط شاهد سقوط و افول این سری بودیم و نه تنها که این فیلم به بهبود و نگهداری فرانچایز معروف کمکی نکرد بلکه سازندگان امیدوار بودند در باکس افیس طرفداران قدیمی از فیلم حمایت کنند. اما دقیقا قبل از اکران فیلم همه چیز خراب شد،دقیقا زمانی که اولین تریلر از فیلم نکته ای کلیدی از فیلم را برملا ساخت و این باعث خشمگین شدن طرفداران قدیمی فرانچایز نیز شد.

تبلیغات منفی که در پی این اشتباه رخ دادند باعث شدند خیلی از طرفداران امریکای شمالی از خرید و تماشای این فیلم اجتناب کنند؛که نتیجه ان فروش زیر ۸۹ میلیون دلاری برای این فیلم بود. این در حالی بود که اگرچه فروش داخلی فیلم قابل قبول نبود اما فروش جهانی فیلم به میزان قابل توجهی رسیده بود،با تمام این اوصاف ظاهرا این فروش از نظر شرکت پارامونت انقدر قابل قبول نبوده است تا درباره سرمایه گذاری “Sequel” دست به ریسک مجدد بزند.

متاسفانه منبع خبری هالیوود خبرهایی مبنی بر حذف “Terminator: Genisys Sequel” از جدول برنامه ریزی شرکت پارامونت منتشر کرده است؛این فیلم که قبلا برای ۱۹ می سال ۲۰۱۷ اکران ان برنامه ریزی شده بود ظاهرا اکنون وجود ان در ابهام محو شده است .جالب تر ان که تاریخ رلیز این فیلم توسط یکی از فیلم های علاقه مندان دهه ۹۰ با نام “Baywatch” پر شده است.اگرچه نبود فیلم در جدول زمان بندی به معنی حذف و نابودی کامل سری نابودگر نیست با این حال احتمال ان را بسیار زیاد کرده است و تنها جمله ای که میتوان به ان امیدواربود جمله معروف ارنولد با عنوان “Be back” ( به زودی باز خواهد گشت ) میباشد.

شاید این سری پس از معرفی بازیگران،نوشتن فیلمنامه کامل،مشخص کردن کارگردانانا و سایر عوامل فیلم  مجدد تاریخ گزاری و برنامه ریزی شود،خبری که تمامی طرفداران این سری را بسیار خوشحال خواهد کرد.
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی