x
وقت بخیر به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

اطلاعاتی جدید از فیلم جوخه انتحاری

اطلاعاتی جدید از فیلم جوخه انتحاری

اطلاعاتی جدید از فیلم جوخه انتحاری

 جدیدترین شماره از مجله EW، نگاه نزدیک تری از جمع تبهکاران و آنچه که جرد لتو در نقش جوکر ایفا میکند، به ما میدهد. داستان جوکر و هارلی کویین، مورد علاقه طرفداران میباشد و این جالب است که رویکرد جوکرِ ساخته شده توسط دیوید آیر راببینیم، زیرا این نسخه از شخصیت جوکر، تفاوت های زیادی با نسخه کامیکی آن دارد.

درحالی که توجه زیادی به فیلم اکشن و طنزِ دیوید آیر(David Ayer) یعنی جوخه انتحاری(Suicide Squad) شده است، ممکن است این فیلم عاشقانه تر از آن باشد که انتظار میرود. یک داستان پیچیده و عاشقانه با آمیختگی از دیوانگی!!( میان جوکر و هارلی کویین)

در همان مقاله از EW، دیوید آیر گفته فشار زیادی روی فیلم و خوب از آب درآمدن آن هست، به خصوص با توجه به شکست فیلم “بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت”.

” دو سال پیش، جوخه انتحاری سومین فیلم از فیلمهای مرتبط DC بود و کسی اطلاعاتی از آن نداشت. این فیلم یک فیلم باحال و فان بود و من قرار بود که بسازمش. اما الان قضیه فرق کرده و همه نگاه ها و توجه شان به سمتش برگشته است و این موجب سنگینی بیشتری روی دوش من میباشد. فکر میکنم که این فیلم موفق میشود ولی واقعا فشار زیادی وجود دارد و شما قطعا این فشار را حس میکنید.”

این فیلم برای ۵ آگوست در نظر گرفته شده و کمتر از یک ماه دیگر اکران میشود
این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

توجه !

لینک های دانلود فقط برای ای پی های ایرانی قابل دانلود می باشد.
در صورت اشکال به ما اطلاع دهید.

مطالب مشابه با این مطلب

?
ابر برچسب ها :
دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم جدید دانلود جدیدترین فیلم های خارجی دانلود فیلم های خارجی جدید دانلود فیلم رایگان دانلود فیلم 2015 دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم شیک مووی